Naše aktivity

Škola

Darčeky pre radosť

Pri príležitosti Európskeho dňa solidarity a spolupráce medzi generáciami, ktorého posolstvom je podporovať medzigeneračnú solidaritu, rozvíjať porozumenie medzi mladými a staršími ľuďmi prostredníctvom vzájomných stretnutí a výmeny skúseností a zručností deti zo školského klubu vyrobili darčeky pre ľudí žijúcich v Domove sociálnych služieb TAU v Turí. Darčekom

Čítať viac »
Škola

Toustový deň v Lienkach

Takto sme si pripravili a pochutili na svojich toustikoch. Každý sám si naložil, čo má rád,  či už na sladko, alebo na slano. Malo to len jednu chybu, naše bruška si pýtali viac a viac…

Čítať viac »
Škola

Karneval v klube

V SŠKD sa konal náš obľúbený fašiangový karneval. Tancovali sme, predstavovali originálne masky,  súťažili a losovali. Bola to super zábava! Tešíme sa zas o rok.

Čítať viac »
Škola

Zima, aká by mala byť

V školsko klube sme mali výtvarnú súťaž, ktorou deti naozaj privolali zimu, lebo v piatok 3.2.2023 sme mali vyhodnotenie a aj naozaj prišla poriadna zima s kopou snehu. Všetky práce boli veľmi krásne, deti sú veľmi šikovné.

Čítať viac »
Škola

Školský klub hľadá superhviezdu

V piatok  27. 1. 2023 v školskom klube sme hľadali hviezdu školského klubu. Deti tancovali, spievali, hrali na hudobnom nástroji alebo  predviedli akí sú dobrí herci. A naozaj. Našli sme veľa detí so super talentom. Tešíme sa na naše talenty aj na budúci rok.

Čítať viac »
Najnovšie príspevky
Pripravované udalosti
Načítať viac