Naše aktivity

Škola

Zima, aká by mala byť

V školsko klube sme mali výtvarnú súťaž, ktorou deti naozaj privolali zimu, lebo v piatok 3.2.2023 sme mali vyhodnotenie a aj naozaj prišla poriadna zima s kopou snehu. Všetky práce boli veľmi krásne, deti sú veľmi šikovné.

Čítať viac »
Škola

Školský klub hľadá superhviezdu

V piatok  27. 1. 2023 v školskom klube sme hľadali hviezdu školského klubu. Deti tancovali, spievali, hrali na hudobnom nástroji alebo  predviedli akí sú dobrí herci. A naozaj. Našli sme veľa detí so super talentom. Tešíme sa na naše talenty aj na budúci rok.

Čítať viac »

December v klube

V mesiaci december sa naši druháci učili v klube básničky pre Mikuláša, písali list Ježiškovi, tancom a vianočnými piesňami sa naladili na najkrajšie sviatky v roku. Nesmeli chýbať ani voňavé medovníčky, ktoré si žiaci v klube upiekli, ozdobili a nakoniec aj spapali.

Čítať viac »
Škola

Vianočné oblátky

Tanečné predstavenie Lentiliek navštívili mnohé triedy z našej školy, medzi nimi aj my tretiaci z LN. Tešili sme sa na naše spolužiačky, ktoré v tomto programe tiež vystupovali: Romynka Schmidt a Ninka Ondrová. Predstavenie bolo krásne a malo obrovský úspech nielen u našich detí, ale

Čítať viac »
Najnovšie príspevky
Pripravované udalosti
Načítať viac