Dnes je štvrtok 21. februára 2019. Meniny: Eleonóra
Venovanie 2 % až 3% z Vašich daní na činnosť občianskeho združenia „Občianske združenie Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina“ - vyhlásenie o poukázaní.   • • •   Zápis žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020 - 4. - 6. apríl 2019 - telefonicky +421 41 568 3006 alebo prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
  Aktuality

Recyklujme!

Vážení rodičia, milí žiaci,
i tento školský rok sme dali triedeniu odpadu zelenú. Okrem nefunkčných batérií, drobného elektroodpadu, mobilov, hliníka, tonerov a cartridgí, sme sa rozhodli triediť aj PLASTY. Nádoby určené na zber plastov, označené žltou farbou, sú umiestnené v priestoroch našej školy. Zbierame: plastové fľaše rôznych rozmerov, obaly z kozmetiky a čistiacich prostriedkov (vyprázdnené a čisté) a iné. Pri triedení odpadu je nevyhnutné si obal dôkladne prezrieť, na ktorom sú označenia plastové obalu vyobrazené v malom trojuholníku s popisom.

Medzi plasty patria tieto označenia s číselným, či slovným popisom: PET (01), HDPE (2), PP(5), PE-HD (2), LDPE (4).

NEZBIERAME použité plastové poháriky z nášho školského kávomatu a akékoľvek obaly z výrobkov označené PS (6), prípadne OTHERS (7). V prípade nejasností vám bližšie informácie ohľadom separácie odpadov ochotne poskytnú naši triedni učitelia. Prečo sme sa rozhodli triediť práve plasty sa dozviete na nasledujúcom odkaze.

Ďakujeme za Vašu podporu a úsilie.Venovanie 2% až 3% zo zaplatených daní

Vážení rodičia, priatelia školy,
dovoľujeme si Vás poprosiť o venovanie 2 % až 3% z Vašich daní na činnosť občianskeho združenia „Občianske združenie Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina“. Tieto finančné prostriedky budú použité na materiálno-technické vybavenie školy a mimoškolskú činnosť Vašich detí.


FORMULÁR

Stiahnite si „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby...“. Originál vyplneného a podpísaného formulára s prílohou (potvrdenie o zaplatení dane z príjmov....) je potrebné odovzdať na príslušný daňový úrad.

Percentá zaplatenej dane možno poukázať aj formou daňového priznania a to vyplnením časti „vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov...“.

Kontaktné údaje

Obchodné meno alebo názov združenia
OZ Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina

Sídlo
Oravská cesta 11, 010 01 Žilina

Právna forma
Občianske združenie

IČO
42054761

vedenie Súkromnej základnej školy
Oravská cesta 11, ŽilinaZápis do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020 v dňoch 4. - 6. apríla 2019. Náhradný termín - 25. apríl 2019. Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa

  • prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu
  • telefonicky na čísle +421 41 568 3006 

Po odoslaní elektronickej prihlášky Vám budú e-mailom zaslané potvrdzujúce informácie o prihláške. Zároveň Vás srdečne pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý organizujeme pravidelne počas školského roka. Tu môžete získať informácie o štúdiu a zoznámiť sa s moderným prostredím našej školy.Prihlásenie

Login
Heslo
Online: 5 návštevníkov © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník