Dnes je streda 10. augusta 2022. Meniny: Vavrinec
Návrh záujmových útvarov pre školský rok 2022/2023   »»»   Stiahnuť si ho môžete na tomto odkaze.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
 

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Návrh záujmových útvarov pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, milí žiaci,
do pozornosti Vám dávame návrh záujmových útvarov Súkromného centra voľného času ako súčasti Súkromnej základnej školy, Oravská cesta 11, Žilina na školský rok 2022/2023. Stiahnuť si ho môžete na tomto odkaze.

vedenie SCVČPrihlásenie

Login
Heslo

Naše zážitky - školský rok 2021/2022


Vianočná besiedka – VČIELKY
16. december 2021

Posledné školské dni v kalendárnom roku 2021 si tretiaci zo Včielok spestrili vianočným posedením. P. vychovávateľka Monika Bálintová navarila špeciálny a veľmi chutný punč, ktorým sme si pripili na „šťastné a veselé“ lepšie časy! Dali sme si spoločne oblátky s medom, koláče aj slané dobroty. Potešujúca bola „ Vianočná pošta) A najmä sme sa zabavili pri súťažiach a tancovačke. Prajeme všetkým KRÁSNE VIANOCE a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK !!!!!!! VČIELKY

Kino v predposledný deň
29. jún 2022

V predposledný deň školského roka a po skončení všetkých povinností sa naša škola vybrala (konkrétne triedy VI.SA, VI.SB, VII.SVA, VIII.AE, VIII.EB) spoločne na filmové predstavenie do Cinemax- Žilina na film Doctor Strange v Mnohovesmíre šialenstva. Deti si film užili, boli nadšené a už teraz sa tešia na ďalšie filmy, ktoré im naša škola ponúkne.


Školský výlet Oščadnica Snowparadise
29. jún 2022

Aj 29.6.2022, deň pred vysvedčením, dokážu naši žiaci a učitelia podať úctyhodné výkony. Dôkazom je náš výlet do Oščadnice spojený s náročnou túrou, ktorá vyvrátila mýtus o tom, že dnešné deti sú vo všeobecnosti veľmi pohodlné a všade sa vozia autom. Nuž, motivácia bobovej dráhy v cieli bola síce veľká, ale v horúcom počasí už o 9.00 hod. doobeda s provokačným výhľadom na odstavenú sedačkovú lanovku navyše, to chcelo od každého z nás aj kus vlastnej vôle a sebazaprenia. Oplatilo sa! Pri vrcholovej stanici lanovky, kde bola ako prvá piatačka Lianka, na nás čakala nielen vytúžená bobová dráha, ale aj X-jump trampolína a ďalších 8 klasických trampolín, o adrenalín a zábavu nebola teda núdza. Cestou naspäť sme sa občerstvili v miestnom bufete a oddýchnutí sme nasadali do autobusu... My z V.FA sa chceme poďakovať našim siedmakom zo VII.SVA, Sofii zo VII.SVB, pani učiteľke Hriankovej a pani asistentke Vojaskej, ktorí sa k nám pridali napriek tomu, že už na výlete boli, a takto sme spolu strávili predposledný deň tohto školského roka (kuknite foto).


Spievame v cudzích jazykoch
28. jún 2022

V dnešný deň sme sa stretli, aby sme v cudzích jazykoch (ANJ, RUJ, SJA) prezentovali svoje zručnosti vo forme spievania piesní pre žiakov primárneho vzdelávania.


Rozlúčka so štvrtým ročníkom
28. jún 2022

Naši šikovní štvrtáci žabky sa úspešne rozlúčili so štvrtým ročníkom a už sa tešia na nové výzvy na druhý stupeň.


Výlet V.FB
27. jún 2022

Aj keď sa brány školy na prázdniny zatvorili, stále v nás ostávajú krásne spomienky na školský výlet vo Varíne, kde trieda V.FB strávila 2 dni na horskej chate Fatranka. Nechýbala prehliadka neďalekého hradu Strečno a stredovekej dediny v podhradí a tiež návšteva Rozprávkového lesa a kolotoče v Panorama parku. Užili sme si to naplno, veď posúďte sami...


Dvojgeneračná fotka
27. jún 2022

Ako žabky rastú... dvojgeneračná fotka.


Čítanie v oddychovej zóne
27. jún 2022

Záver školského roka si štvrtáci žabky spríjemnili čítaním v novej oddychovej zóne na prvom poschodí,aby sa trochu zoznámili s prostredím, kde budú v piatom ročníku pokračovať.


Školský výlet VIII.EA
27. jún 2022

Školský výlet bol tento rok za odmenu a "deti" VIII.EA si ho užili v Malej Fatre na chate na Grúni s Mgr. Marcinekom a Mgr. Ilčíkom. Turistika spojená s krásnym výhľadom z vrcholu Poludňového Grúňa stála za to. Večerná spoločná opekačka a športové hry utužili naše vzťahy a zanechali krásne spomienky.


Výlet do Rajeckých Teplíc
27. jún 2022

Naši delfínikovia si užili posledný spoločný výlet. Cesta vlakom bola pre nich zážitok. Potom sa ochladili zmrzlinou v parku, posilnili sa výborným obedom a vychutnali si spoločne strávené chvíle!


Boli sme v záhradníctve
27. jún 2022

27. júna sa žiaci II.LN triedy vybrali na exkurziu do nášho známeho záhradníctva Lány v Ovčiarsku. Aj keď bol horúci deň, pani Pončáková pripravila pre deti zaujímavý program. Po tradičnej prehliadke rastliniek, kríkov, byliniek, pripravila so spolupracovníčkami občerstvenie - ochutnávku troch druhov jabĺčiek, kvetinovú vodu a to všetko v príjemnom tieni na dekách pod stromami. Potom si žiaci pozreli exotické druhy papagájov a ešte stihli vyrobiť aj voňavé kytičky z levandule. A ešte nákup suvenírov a všelijakých vecí do záhrady. Tešíme sa na stretnutie zase o rok!


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  
Online: 7 návštevníkov © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník