Dnes je utorok 28. septembra 2021. Meniny: Václav
Zber papiera   »»»   27.09 - 01.10.2021 v areáli našej školy v čase od 7:30 - 8:00 a 14:00 -14:30.   • • •   Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023   »»»   prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Zber papiera

Vážení rodičia, milí žiaci,
v dňoch 27.09 - 01.10.2021 bude v areáli našej školy prebiehať zber papiera. Papier je možné odovzdať v čase od 7:30 - 8:00 a 14:00 -14:30, prípadne môžete papier nechať položený pri kontajneri, riadne označený menom žiaka a triedy, ktorú navštevuje. Papier, prosím, prineste zviazaný, nie uzavretý v krabici. V piatok (01.10) je možné papier priniesť len do 8:00 z dôvodu odvozu kontajnera.Oznam centra voľného času

Dovoľujeme si Vás informovať, že činnosť záujmových útvarov v SCVČ Oravská cesta 11 sa začína v stredu, 22.09.2021. Žiakov si z tried/školského klubu vyzdvihnú vedúci ZÚ.

Ďalšie informácie ohľadom záujmových útvarov na školský rok 2021/2022:

  • Z dôvodu malého alebo žiadneho záujmu sa neotvárajú krúžky/ZÚ: Ruština, Školský časopis a Didaktické hry v matematike.
    Žiaci majú možnosť sa zaradiť do iných záujmových útvarov. Dodatočne sa môžu nahlásiť u vedúcej SCVČ.
  • Záujmové útvary Konštrukčné a zábavné hry 1 (1. 2. ročník) a Tvorivé dielne 1 (2. a 4.ročník) budú pre veľký záujem a snahu vyhovieť všetkým záujemcom rozdelené po ročníkoch, ktoré sa budú striedať po týždňoch (1. týždeň - jeden ročník, 2. týždeň -iný ročník).
  • V prípade záujmu o ďalší/iný krúžok/ZÚ alebo odhlásenie je potrebné vypísať novú prihlášku alebo žiadosť o odhlásenie (nájdete na webe školy v sekcii horná lišta, Domov-SCVČ alebo na: https://www.sukrzsza.sk/skola-119).
    Vypísanú a podpísanú žiadosť je potrebné odovzdať vedúcemu ZÚ, vedúcej SCVČ alebo triednej učiteľke.
  • Činnosť SCVČ sa riadi podľa podmienok uvedených v COVID AUTOMATe schválenom uznesením vlády Slovenskej republiky.

vedúca SCVČZápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023, ktorý sa bude realizovať v apríli 2022.

Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu

Prihlásenie

Login
Heslo

Naše zážitky - školský rok 2020/2021


Slávnostné ukončenie školského roka
30. jún 2021

30. jún je pre žiakov neobyčajný deň. Bilancujeme a analyzujeme. Ale pritom treba osobitne vyzdvihnúť všetko to, čo sa nám podarilo. Nebolo tomu inak ani tento školský rok. A tak sme sa v ranných hodinách stretli celá škola a zhodnotili úspechy. Za všetky dostali šikovní žiaci hodnotné ceny. Na záver sa nám prihovorili deviataci slovami vďaky. Prajem našim žiakom, aby si užili leto a nabrali nových síl do nového školského roka. Vidíme sa v septembri :)


Predposledný deň v škole - Včielky
29. jún 2021

Keď sa už v škole nedá vydržať .... :-) a vyučovanie prepína na prázdninový režim...


Nie je chlieb ako chlieb
29. jún 2021

Najznámejší výrobok z pšenice je chlieb. Delfínkovia sa na prírodovede učili o rastlinách a ich pestovaní. Poprosili sme naše mamy, aby nám upiekli domáce chlebíky – a bol to veľký zážitok! Kváskový chlebík chutil výborne a presvedčili sme sa, že nie je chlieb ako chlieb!


Školský výlet žabky a delfínkovia – návšteva a prehliadka Budatínskeho hradu
28. jún 2021

Naši tretiaci strávili príjemný deň v Budatíne. Veľmi sa im páčila prehliadka hradu so sprievodkyňou. Postupne sa oboznámili s miestnosťami, ktoré dýchali históriou a krásou! Spomínali sme aj na povesť, ktorú sme čítali na hodine čítania. Zaujímavý bol aj výstup a prehliadka veže odkiaľ bol prekrásny výhľad. Poprechádzali sme sa aj po parku, kde sme obdivovali krásu a veľkosť rôznych stromov. Videli sme aj miesto, kde sa vlieva rieka Kysuca do Váhu. Pre deti to bol zážitok!


Čiapky a klobúky
25. jún 2021

Na VYV si VČIELKY v tvorivých tímoch vyskúšali ďalšie remeslá - návrhárov, dizajnérov, krajčírov, strihačov.... výsledky potešili


Stavby - II.VČ
25. jún 2021

Dajte deťom kocky, kvádre.......a "architekti " sa hneď prejavia..... :-)


Koncoročný výlet V.FA
25. jún 2021

Koniec školského roka je tradične spojený s výletmi. Aj napriek obmedzeným možnostiam sa nám podarilo prežiť parádny deň. Hneď ráno sme sa vydali na cestu do JumpStreet Žilina. Preskákali sme takmer celé 2 hodiny. Vyskákanú energiu sme doplnili zrmzlinou a opäť sme sa bláznili v parku s frisbee, badmintonom, hrali sme Twister a takto sme sa "pretancovali" na obed do školy. Deň to bol skutočne skvelý...


Výlet Chrobáčikov a Včielok
25. jún 2021

Blížiaci sa koniec školského roka nám dal priestor na vycestovanie do neďalekého okolia. Deti z druhého ročníka zo včielok a chrobákov so svojimi pani učiteľkami a pani vychovávateľkou navštívili Múzeum slovenskej dediny v Jahodníckych hájoch. Poldenný výlet do históriou zaváňajúcej dedinky bol zaslúženou cestou za poznaním kúska našej minulosti. Hoci počasie prialo nadmerne horúcim slnečným lúčom a veľkému teplu, zážitok z tohto pekného miesta našej krajiny si odniesol každý. Na záver potešení milými suvenírmi a drobnosťami ľudovej tvorby sme sa šťastne vrátili domov.


Exkurzia Ovčiarsko – záhradné centrum Lány
25. jún 2021

...a čarovný výlet do sveta farebných lupienkov, voňavých kvetov, éterických olejov, ľadových nanukov a marhuľových prekvapení. Ďakujeme aj za minikurz aromaterapie, kde sme sa dozvedeli o využití  výrobe éterických olejov.


Bábky - II.VČ
24. jún 2021

Konečne mohli VČIELKY vyletieť zo školy. Deň sme strávili v Rosenfeldovom paláci na pútavej a najmä zaujímavej a interaktívnej výstave Bábky v podkroví, ktorá nás previedla históriou Bábkového divadla Žilina, najstaršieho profesionálneho bábkového divadla na Slovensku. Dozvedeli sme sa o rôznych bábkach, vyskúšali sme si viezť bábky, tvoriť zvuky, hrať divadlo a zistiť odpovede na otázky v pracovnom liste. Odmenou boli nové zážitky a poznatky, zmrzlina a hry v parku.


1   2   3   4   5   6   7  
Online: 4 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník