Dnes je štvrtok 17. júna 2021. Meniny: Adolf
Výsledky KOMPARO 2021 - testovanie žiakov 8. - 9. ročníka - prejsť na stránku   • • •   rong style="font-size:15px;">Zber papiera - 14.06. - 18.06.2021Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

KOMPARO - výsledky testovania žiakov 8.- 9. ročníka

KOMPARO - testovanie žiakov 8. ročníka  

MAT
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov školy - 57,5 %
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov v SR - 56,3 % 

SJL
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov školy - 69,7 %
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov v SR - 63,4 % 

DEJ
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov školy - 54,3 %
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov v SR - 50,7 % 

FYZ
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov školy - 53,7%
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov v SR - 42,4 % 

V slovenskom jazyku a literatúre, v dejepise a vo fyzike sa naša škola zaradila medzi 25% najúspešnejších škôl.  

 

KOMPARO - testovanie žiakov 9. ročníka

MAT
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov školy - 75,3 %
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov v SR - 58,1 % 

SJL
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov školy - 72,5 %
Priemerná úspešnosť všetkých testovaných žiakov v SR - 64,6 % 

V matematike a v slovenskom jazyku sa naša škola zaradila medzi 25% najúspešnejších škôl.Zber papiera

Vážení rodičia a milí žiaci,
v dňoch 14.06. - 18.06.2021 sa uskutoční na našej škole zber papiera. Zber bude prebiehať v týchto časoch: 7:30-7:55 a 14:00 - 14:30. V pondelok 14.06. bude k dispozícii kontajner až v poobedňajších hodinách a v piatok iba ráno, z dôvodu logistiky. Papier je potrebné priniesť zviazaný v neuzavretých krabiciach.

Za pochopenie a ústretovosť vopred ďakujeme.

Prihlásenie

Login
Heslo

Naše zážitky - školský rok 2020/2021


Černobylská katastrofa - podcast
7. jún 2021

Naši žiaci na hodinách angličtiny nespia, ale neustále tvoria a využívajú svoj talent, aby sa zdokonaľovali v komunikácii, vystupovaní a sebaprezentovaní. Po viac než dvoch týždňoch aktívneho štúdia na tému katastrofa v atómovej elektrárni v Černobyle spracoval náš piatak Filip Krutil záverečnú prezentáciu, ktorej súčasťou bol aj podcast. Ten vytvoril v spolupráci s Emmou Ťavodovou a z tejto spolupráce vzniklo pekné dielo. Vypočuť si ho môžete na tomto odkaze alebo v tomto článku:

V lese
4. jún 2021

V piatok 4. júla sa 1. LN trieda vybrala do lesa, pretože v triede už bolo poriadne teplo. Deti si vzali ruksaky, nápoje a išli do lesa blízko školy vytvoriť obrazy a veci z prírodnín: domčeky, škriatkov, dinosaury, totemy, meče a ešte všeličo iné. Na lesnej cestičke sme objavili domček z konárov a navštívili sme aj eko školu.


Medzinárodný deň detí
1. jún 2021

Deň detí u prvákov V piatok 1. júna bolo veselo u prvákov. Po dobrej zmrzline a zábavných aktivitách sme prijali pozvanie z MŠ Včielka a išli sme na skákacie hrady, ktoré mali škôlkari na dvore. To bolo radosti a smiechu. Ďakujeme vedeniu Súkromnej MŠ za pozvanie! triedne učiteľky Janky


Deň matiek v Delfínikoch
26. máj 2021

Delfínkovia sa na Deň matiek veľmi tešili! Potešili svoje mamičky básničkou, pesničkou, tematickými pracovnými listami, či krásnymi vyznaniami. Mamičky, ďakujeme za všetko!


Rozhovor s pani riaditeľkou
25. máj 2021

Na hodine slovenského jazyka sme sa učili robiť rozhovor (interview). Na rozhovor sme si pozvali do našej triedy IV.MO pani riaditeľku Ľubicu Brennerovu. Otázky si pripravili žiaci sami, pýtali sa na všetko, čo ich zaujímalo. Dozvedeli sme sa mnohé zaujímavé, vtipné i vážne veci zo života a práce pani riaditeľky.


Food Day
11. máj 2021

Viete, aké je ťažké sústrediť sa a učiť sa s prázdnym žalúdkom? Naši štvrtáci sa to rozhodli vyriešiť po svojom, a tak si v jedno štvrtkové ráno na hodine ANJ pripravili chutné raňajky a so svojimi nápaditými receptami sa podelili aj s ostatnými. Dobrú chuť!


Deň matiek
7. máj 2021

Kedy to už budeeee??? Takto sa vypytovali deti v lienkovej triede, počas celého piatkového dopoludnia. Nevedeli sa dočkať online besiedky, ktorá sa konala pri príležitosti Dňa mamičiek. Na premiéru divadielka s názvom : ,,Ako ježibaba brezám smolu priniesla", tanček : ,,Káčer na doline" a pieseň pre mamičku sa pripravovali s veľkou láskou, usilovnosťou a tiež radosťou, až prekvapivo sa vždy veľmi tešili na nácvik. Na vystúpení boli samozrejme aj chybičky(obavy, či to zvládnem, tréma a tiež technika urobili svoje...) ale to sa stáva a maminky si to určite nevšímali. Ďakujeme Vám za trpezlivosť milé naše mamičky. Dúfame, že sa Vám program páčil a tešíme sa už teraz na to, čím Vás opäť prekvapíme a potešíme nabudúce.


Ako sme upratovali
23. apríl 2021

V piatok 23. apríla sa žiaci I.LN triedy vybrali na brigádu okolo školy pri príležitosti Dňa Zeme. Upratovali, čistili, zbierali a pomohli nám všetkým, aby sme mali čisté okolie školy. A upratali si aj v triede - svoje peračníky mali naozaj vo vzornom poriadku.


Earth Day a Delfínkovia
22. apríl 2021

Deň Zeme si celý svet pripomína 22. apríla. Vznikol ako reakcia na poškodzovanie životného prostredia. Delfínkovia tento deň venovali našej planéte. Na slovenčine tvorili vety, opisovali Zem, hľadali možnosti ako ju zlepšiť, vyčistiť, na matematike počítali slovné úlohy a príklady o Zemi, na angličtine sa naučili spievať pieseň Our big Earth needs cleaning, čítali a spievali rôzne piesne. Veľmi ich bavilo vytvárať spoločné projekty. Naša Zem si zaslúži pozornosť, dáva nám predsa život a preto ju musíme chrániť a starať sa o ňu.


Zber vrchnáčikov - I.JŽ
22. apríl 2021

Naši prváčikovia- ježkovia sa zapojili do akcie pomoci pre dievčatko Evelínku. Pre zdravotné problémy nemôže chodiť. Pomohli by jej kúpeľné rehabilitačné pobyty v Piešťanoch, ktoré sú ale finančne pre rodinu náročné. Zbierkou plastových vrchnákov, ktoré sú vstupenkou na tieto rehabilitačné pobyty, pomôžu deti nie len Evelínke, ale aj našej prírode.
Evelínka, prajeme Ti skoré uzdravenie.


Zdravé jedlá v Lienkach
16. apríl 2021

Obľúbený piatok bol tentokrát 16. apríla v I.LN triede. Nakúpili sme a aj z domu priniesli len všetko zdravé, čo sa jedla týka....a hostina mohla začať...mňam


1   2   3   4   5  
Online: 2 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník