Dnes je utorok 13. apríla 2021. Meniny: Aleš
Venovanie 2 % až 3% z Vašich daní na činnosť občianskeho združenia „Občianske združenie Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina“ - vyhlásenie o poukázaní.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Online vyučovanie (ročníky 5. - 9.)

Milí žiaci,
v dokumente nižšie máte uvedený rozpis online hodín. Upozorňujeme Vás, že každý žiak našej školy je povinný zúčastniť sa týchto online hodín aj bez vyzvania učiteľa. Takisto je dôležité z Vašej strany spracovávať zadania v Google Classroom k termínu, ktorý určí daný vyučujúci.

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť online hodiny, je potrebné informovať o tejto skutočnosti konkrétneho vyučujúceho.

Viac informácií na tomto odkaze



Venovanie 2% až 3% zo zaplatených daní

Vážení rodičia, priatelia školy,
dovoľujeme si Vás poprosiť o venovanie 2 % až 3% z Vašich daní na činnosť občianskeho združenia „Občianske združenie Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina“ (do 30.4.2021). Tieto finančné prostriedky budú použité na materiálno-technické vybavenie školy a mimoškolskú činnosť Vašich detí.


FORMULÁR

Stiahnite si „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby...“. Originál vyplneného a podpísaného formulára s prílohou (potvrdenie o zaplatení dane z príjmov....) je potrebné odovzdať na príslušný daňový úrad.

Percentá zaplatenej dane možno poukázať aj formou daňového priznania a to vyplnením časti „vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov...“.

Kontaktné údaje

Obchodné meno alebo názov združenia
OZ Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina

Sídlo
Oravská cesta 11, 010 01 Žilina

Právna forma
Občianske združenie

IČO
42054761

vedenie Súkromnej základnej školy
Oravská cesta 11, Žilina



Prihlásenie

Login
Heslo

Naše zážitky - školský rok 2015/2016


Slávnostné ukončenie školského roka
30. jún 2016

Dnes sme sa rozlúčili so školským rokom 2015/2016. Spoločne sme vyhodnotili najúspešnejších žiakov, rozdali ceny a vysvedčenia a rozutekali sa v ústrety letu. Želáme všetkým našim žiakom leto plné pohody, slniecka, oddychu, úsmevu a nových kamarátstiev. Tešíme sa na Vás opäť v septembri ;-)

Pridané 30. 6. 2016


Koncoročný výlet štvrtákov
28. jún 2016

Dňa 28. júna 2016 sa žiaci IV.LN vybrali na rozlúčkovú akciu so 4. triedou, ktorú zorganizovali rodičia spolu s triednou učiteľkou. Náš výlet sa začal prehliadkou dreveného kostolíka v Trnovom, kde sme si dopredu objednali vstup spolu s prehliadkou tejto výnimočnej stavby v našom kraji. Potom naša cesta smerovala na Vodné dielo Žilina, kde sme otestovali vodu na vodnom skútri a nafukovacom kolese. O túto atrakciu sa postaral ocino našej Aničky Neuschlovej. Potom sme sa už na kolobežkách a bicykloch presunuli do eXtreme parku, kde sme spolu s rodičmi prežili zábavné popoludnie pri volejbale a veselých hrách v peknom areáli. Poďakovanie za túto mimoriadne vydarenú akciu patrí všetkým rodičom zo IV. LN a hlavne p. Neuschlovi, p. Magátovej, p. Sopirovi, p. Hoffmannovej, p. Barancovi a všetkým deťom.

Pridané 28. 6. 2016


Kurz inline korčuľovania
27. jún 2016

Dňa 27.06.2016 sa pre žiakov 4. ročníka v škole uskutočnil jednodňový kurz inline korčuľovanie pod vedením skúsenej trénerky. Žiaci sa naučili brzdiť, prekonávať prekážky, otáčať sa, ale aj rôzne základné techniky inline korčuľovania.

Pridané 27. 6. 2016


Výlet do Energylandie (Poľsko)
23. jún 2016

Blížil sa koniec roka, tvrdo sme pracovali a tak sme za odmenu zorganizovali školský výlet do zábavného parku Energylandia v Poľsku pre 7. a 9. ročník. Množstvo atrakcií, často aj adrenalínových sme si poriadne užili. Žiaci, ale aj učitelia, sa vybláznili do sýtosti. Určite sme tam neboli naposledy.

Pridané 23. 6. 2016


Slnko v duši - výstava
16. jún 2016

Dňa 16.6. sme sa so žiakmi II.ŽB a II.DF vybrali do knižnice, kde nás čakala nádherná výstava. Všimli sme si veľa výtvarných prác, ale aj prác z dreva, kovu či papiera. Všetkým sa nám páčili úžasné práce talentovaných žiakov špeciálnych škôl a školských zariadení zo žilinského kraja. Nahliadnite do fotogalérie a aj vy pri pohľade na ne, pocítite slnko v duši...

Pridané 16. 6. 2016


Koncoročný koncert základnej umeleckej školy
15. jún 2016

Aulu "Anglicko" na sklonku školského roka rozozvučali tóny klavíra, gitár, fláut i spevu. Žiaci poobedňajšej základnej umeleckej školy sa najmä rodičom prezentovali svojim hudobným umením. Prekvapili veľmi vyrovnanými a kvalitnými výkonmi a vzbudili veľký úspech a potlesk u hostí i u pána riaditeľa SZUŠ Gabriela Rovňáka. Ich vysvedčenia tomu určite nasvedčovali.

Pridané 15. 6. 2016


Vystúpenie Lentiliek
16. jún 2016

Dňa 13. 6. 2016 triedy III.MO, III.MR a IV.LN mali možnosť v Dome odborov vidieť tanečné vystúpenie tanečného súboru Lentilky. Prišli povzbudiť svojich spolužiakov, ktorí boli medzi účinkujúcimi a odniesli si pekný umelecký zážitok.

Pridané 13. 6. 2016


Exkurzia na okresnom súde
9. jún 2016

Vidieť naživo 15-ročného "siedmaka", ktorý sa ocitol v pojednávacej miestnosti Okresného súdu za tri trestné činy výtržníctva, krádeže a poškodzovania cudzieho majetku, je naozaj zážitok. Neopísateľný doslova, ak si jeho rovesníci v laviciach pre "obecenstvo" uvedomujú, že pred nariadením ochrannej výchovy v Sučanoch ho zachránili ďalšie tri trestné činy, ktoré sú v štádiu vyšetrovania a nový psychologický posudok... 

čítať ďalej...

Pridané 9. 6. 2016


Projekt z dejepisu - Prvá svetová vojna
8. jún 2016

Žiaci 8. ročníka si pripravili projekt k téme Prvej svetovej vojny, aby tak uzavreli tematický celok a ukázali, čo sa naučili. Za úlohu mali vytvoriť koláž na konkrétnu tému z tohto obdobia a popasovali sa s ňou statočne, niekto to mal ľahšie,iný ťažšie,ale zabavili sme sa všetci.

Pridané 8. 6. 2016


Projekt z dejepisu - Studená vojna
8. jún 2016

​Projektovali aj deviataci. Keďže ku koncu roka nás v deviatom ročníku vždy čakajú náročné témy slovenských a svetových dejín, urobili sme to čo najzábavnejšie. Úlohou žiakov bolo v dvoch proti sebe stojacich skupinách spracovať tému Studenej vojny. Jedna polovica tvorila Západ, druhá bola Východ. Zaoberali sa vážnejšími témami Kórejskej a Vietnamskej vojny, ale aj veselou kultúrou, umením. Dotkli sa aj tém ako je segregácia, drogy, ženské hnutia, pád komunizmu v ČSR. Projekt zvládli výborne. Zahrali sa na hercov a natočili video, triedu prispôsibili vtedajšej dobe. Oceňujem ich tvorivý prístup, prehľad v téme a spoluprácu. Verím, že sa nielen veľa naučili ale sa pri tom aj dobre zabavili.

Pridané 8. 6. 2016


1   2   3   4   5   6   7   8  
Online: 3 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník