Dnes je štvrtok 2. decembra 2021. Meniny: Bibiána
Informácia o zmene činnosti SŠKD   »»»      • • •   Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023   »»»   prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
 

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Informácia o zmene činnosti SŠKD

Vážení rodičia,
informujeme Vás, že činnosť školského klubu detí na našej škole bude od 1. decembra 2021 (stredy) vzhľadom k aktuálnym epidemiologickým opatreniam a nariadeniam MŠVVaŠ zmenená nasledovným spôsobom.

6,30 – 7,40 hod. – ranný školský klub – Vzhľadom ku zamedzeniu premiešavania skupín pôjde každý žiak do svojej kmeňovej triedy, kde sa bude môcť venovať individuálnej príprave pred vyučovaním. Dozor nad žiakmi budú vykonávať poverení vychovávatelia.

Činnosť poobedňajšieho školského klubu bude skrátená do 16,30 hod.

Za Vašu ústretovosť a porozumenie vopred ďakujeme.

vedenie školyZápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023, ktorý sa bude realizovať v apríli 2022.

Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu

Prihlásenie

Login
Heslo

Naše úspechy - školský rok 2019/2020


Dni nádeje - víťazi
16. október 2019

Už po 25-krát sa na pár dní pohľad verejnosti zameral na problematiku protidrogového programu, ktorý sa snaží formou besied, prednášok a iných aktivít priblížiť problematiku drogovej závislosti. Celý festival vrcholí Oscarom nádeje, na ktorom sa odovzdávajú ceny úspešným účastníkom rôznych súťaží, medzi ktoré patrí bežecká štafeta, plávanie, výtvarná a taktiež literárna súťaž. Z našej školy sa do súťaže zapojilo 21 žiakov. Všetci sa snažili úspešne reprezentovať našu školu, ale vyhrať mohli iba najlepší.

David Beňuš z IX.NA získal 3. miesto v plávaní na 100 m a Dávid Linet z IX.NA získal 1. miesto vo výtvarnej súťaži.

Srdečne blahoželáme!


Štafetový beh v rámci dni nádeje
14. október 2019

V Bôrickom parku absolvovali naše dve družstvá našej školy Dni nádeje. Družstvo 4-och dievčat 7. a 8. ročníka a tak isto 4-členné družstvo chlapcov 7. - 8. ročnika. Ďakujem všetkým a prajem im naďalej radosť z behu.

Naši žiaci nás vzorne reprezentovali aj plávaní v rámci dni nádeje. Vynikajúce časy zaplávali v silnej konkurencii cca 200 plavcov:
Emma Tamášiová - 1:28:90
Ema Štrbová - 1:27:89
Jakub Šproch - 1:45:41
Igor Vaško -1:54:76.

Veľkú gratuláciu si zaslúži DÁVID BEŇUŠ, ktorý časom 1:13:05 obsadil konečné 3 miesto. Dávid, gratulujeme a prajeme ďaľšie úspechy.


Školské kolo technickej olympiády
10. október 2019

Výsledky školského kola technickej olympiády 2019 - celkové poradie

kategória B:
1. Dávid Ďurman, VII.SVA - 16 bodov / 25 bodov
2. Andrej Pavelka, VI.SB - 15 bodov / 25 bodov
3. Jessica Kobolková, VI.SB - 14 bodov / 25 bodov

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zapojili. Postup do okresného kola si vybojoval Dávid Ďurman zo VII.SVA. Gratulujeme ti a držíme palce v ďaľšom kole.


Ukážka prezentácie
9. október 2019

Viete, ako má vyzerať správna prezentácia? Naši ôsmaci sa učia, ako prezentovať, aby ste publikum čo najviac zaujali. Krásne nám to predviedol Artur Antol (VIII.EA), ktorý svojou profesionálnou prezentáciou a vystupovaním doslova vyrazil dych všetkým. Ďakujeme za skvelý prístup k povinnostiam a ponúkame možnosť pozrieť si, ako má vyzerať ukážkové prezentovanie. 


Žilinská plavecká štafeta
19. september 2019

Naša škola sa zapojila do celoslovenskej športovej akcie s pekným počtom (16800 metrov) odplávaných metrov. Ďakujeme žiakom, ktorí reprezentovali našu školu.


Národný certifikát kvality pre eTwinning projekt
28. august 2019

Školský rok sa poriadne ani nezačal a už si zbierame plody práce, na ktorej sme usilovne pracovali. Naši žiaci získali národný certifikát kvality za projekt Our small homelands (Naše malé krajinky). Cieľom projektu bolo mobilizovať žiakov vo využívaní IKT nástrojov, aby vzájomne lepšie spoznávali nielen vlastné krajiny, ale aj cudzie kraje a všetko, čo sa k nim viaže. Našim žiakom gratulujeme a veríme, že sa nám podarí získať aj Európsky certifikát kvality.


1   2   3   4  
Online: 8 návštevníkov © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník