do pozornosti Vám dávame návrh záujmových útvarov Súkromného centra voľného času ako súčasti Súkromnej základnej školy, Oravská cesta 11, Žilina na školský rok 2021/2022. Stiahnuť si ho môžete na tomto odkaze.

Letné prázdniny sa začínajú 1. júla 2021(štvrtok) a končia 31. augusta 2021 (utorok).

Všetkým našim žiakom, ich rodičom či zákonným zástupcom želáme príjemné prežitie letných prázdnin, veľa pohody a slniečka. Odpočiňte a naberte síl do ďalších dní nového školského roka.

Heslo

Naše úspechy - školský rok 2014/2015

Slávik Slovenska 2015 (okresné kolo)
13. máj 2015

Dňa 13.5.2015 sa v koncertnej sále ZUŠ Ladislava Árvaya uskutočnilo okresné kolo v speve slovenských ľudových piesní Slávik Slovenska. Našu školu reprezentovala jediná zástupkyňa v 1. kategórii Ninka Isteníková z III.LN. Síce nezískala popredné umiestnenie spomedzi 20-tich súťažiacich, bola porotou pochválená za peknú interpretáciu. Blahoželáme.

Pridané 13. 5. 2015 o 18:31 hod.

Dajme veciam druhú šancu (enviroprojekt)
6. máj 2015

Pri príležitosti dňa Zeme sme na škole vyhlásili súťaž Dajme veciam druhú šancu. Žiaci z recyklovateľných materiálov vyrábali rôzne dekorácie i praktické predmety dennej potreby. Spomedzi ich výtvorov sme vyhodnotili najkreatívnejšie: 1.miesto- Matej Bajánek (VI.SA), 2. miesto- Tereza Tomicová (VI.SB). Srdečne gratulujeme výhercom a ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí sa svojím nápadom zapojili a prispeli tak k ochrane našej planéty.

Pridané 6. 5. 2015 o 11:42 hod.

Atletické preteky
3. máj 2015

V jarnom období sa atleticky zdatné deti z triedy IV. CHR zúčastnili atletických pretekov organizovaných na ZŠ Gaštanová. Svojimi výkonmi veľmi príjemne prekvapili nás všetkých. Pretekali v dvoch disciplínach - beh na 60 m v kategórii chlapcov, beh na 60 m v kategórii dievčat a beh na 300 m v kategórii chlapcov a dievčat. Zúčastnení boli žiaci 4., 5. a 6.roč. z niekoľkých základných škôl. Keďže všetci boli zaradení do jednej vekovej kategórie, umiestnenie našich detí považujeme naozaj za úspech.

Emma Tamášiová skončila v behu na 60 m z 28 súťažiacich na 6. mieste, Lara Janovcová na 12. mieste z daného počtu a Lucia Ptačinová skončila 18 - ta. V behu na 60 m v kategórii chlapcov sa Andrej Štefánik umiestnil na 5. mieste z celkového počtu 32 chlapcov, Michal Timko na 15. mieste. Lara Janovcová sa v behu na 300 m v dievčenskej kategórii umiestnila na 4. mieste.

V behu na 300 m vynikajúce umiestnenie získal Michal Timko - 2. miesto, 6. miesto obsadil Peter Halama. Tešíme sa spolu s deťmi, oceňujeme ich športové nasadenie, výkony a chuť robiť niečo naviac pre svoje zdravie.

Pridané 3. 5. 2015 o 7:57 hod.

Volejbalový turnaj o pohár riaditeľky školy
29. apríl 2015

Dňa 29.04.2015 sa v našej škole konal turnaj o pohár riaditeľky školy vo . volejbale, kde si medzi sebou zmerali sily ročníky 7., 8. a 9. Po ťažkom boji o pohár sa nakoniec umiestnili triedy nasledovne:

28. apríl 2015

V obvodnom kole matematickej olympiády našu škole úspešne reprezentoval Maxim Magát z III.LN, ktorý sa zaradil medzi 49 úspešných žiakov. V kategórii P4 sa na perfektnom 4. - 7. mieste umiestnil Miroslav Böhme (IV.VČ) a Jakub Kozáčik na 24. - 35. mieste (IV.VČ). Blahoželáme!

Pridané 28. 4. 2015 o 7:44 hod.

Matematická pytagoriáda (školské kolo)

V školskom kole matematickej pytagoriády sa v tomto školskom roku úspešne umiestnili žiaci v tomto poradí:

21. apríl 2015

Naši deviataci, hoci práve v mesiaci apríl absolvovali prijímacie skúšky na stredné školy, testovanie 9.ročníka 2015, ešte stále dokázali aj zabodovať a zabojovať v krajskom kole súťaže Jazykový kvet 2015. Našu školu úspešne reprezentovala Ye Rim Seo v kategórii prednes vo francúzskom jazyku, kde získala 1.miesto s vlastnou tvorbou pod názvom Famille formidable (Úžasná rodina). My jej samozrejme srdečne gratulujeme k úspechu!

Pridané 21. 4. 2015 o 7:22 hod.

Chemická olympiáda (okresné kolo)
20. apríl 2015

V apríli dvaja z našich žiakov po absolvovaní domáceho a školského kola postúpili do okresného kola chemickej olympiády. Srdečne gratulujeme úspešnému riešiteľovi Filipovi Torousovi z VIII.EB.

Pridané 20. 4. 2015 o 13:09 hod.

Olympiáda zo španielskeho jazyka (školské kolo)
9. apríl 2015

9. apríla sa naši žiaci zúčastnili školského kola olympiády zo španielskeho jazyka. Súťažilo sa v dvoch kategóriách: kategória mladších žiakov (6. a 7. ročník) a kategória starších žiakov (8. a 9. ročník). Srdečne gratulujeme výhercom:

8. apríl 2015

Dňa 8.4.2015 sa konalo okresné kolo matematickej olympiády. S hrdosťou oznamujeme, že v kategórii Z-8 obsadil Ján Ptačin pekné 4.-5. miesto. Gratulujeme.

Pridané 8. 4. 2015 o 13:23 hod.