Dnes je štvrtok 27. júna 2019. Meniny: Ladislav(a)
Zmena príspevku na úhradu nákladov na stravovanie (stravné) od 01.09.2019. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
  Aktuality

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/2019

Vážení rodičia, 
dňa 28. júna 2019 (piatok) o 8:30 hod. sa v školskej jedálni uskutoční  slávnostné ukončenie školského roka 2018/2019. Následne bude žiakom odovzdané vysvedčenie v jednotlivých triedach. Po odovzdaní vysvedčení môžu ísť žiaci domov. V tento deň nebude v prevádzke školská jedáleň ani školský klub detí.

Prajeme Vám a Vašim deťom príjemné prežitie letných dní.

vedenie školy



Zmena príspevku na úhradu nákladov na stravovanie (stravné) od 01.09.2019

Súkromná školská jedáleň Oravská cesta11, Žilina
ako súčasť Súkromnej základnej školy Oravská cesta11, Žilina (SŠJ)

informuje o zmene príspevku na úhradu nákladov na stravovanie (stravné) od 01.09.2019

Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.



Prihlásenie

Login
Heslo

Tím školy



Rada školy
    Mgr. Karin Hoffmanová - predsedníčka rady
    Mgr. Jana Hrianková - podpredsedníčka rady
    Mgr. Elena Adamíková
    Ing. Tibor Baranec
    Mgr. Monika Bálintová
    Mgr. Zdena Isteníková
    Monika Bullová - zapisovateľka
    Ing. Michaela Chlebecová
    Tibor Krutil
    Mgr. Iveta Ligdayová
    Ing. Júlia Sibylová

    Mail Rady školy pri SZŠ Napíšte pripomienky Rade školy

Zriaďovateľka školy
    Mgr. Zuzana Oleárová

Riaditeľka školy
    Mgr. Lenka Brodňanová

Zástupcovia riaditeľky školy
    Mgr. Martin Isteník - zástupca pre primárne vzdelávanie, koordinátor školského vzdelávacieho programu
    Mgr. Lenka Tvrdá - zástupkyňa pre nižšie stredné vzdelávanie, koordinátorka školského vzdelávacieho programu

Ekonómka
    Ing. Júlia Sibylová

Výchovný poradca
    Mgr. Bc. Ivana Paúrová

Školský psychológ
    Mgr. Veronika Fujáková

Špeciálny pedagóg
    Mgr. Oľga Jáni

Asistentka riaditeľky
    Monika Bullová

Pedagogický zbor
    Mgr. Elena Adamíková - tr. učiteľka II.MR, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. et Mgr. Lucia Albedinská - tr. učiteľka VIII.EA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, vedúca predmetovej komisie PVP,
    Mgr. Lenka Brodňanová - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    PaedDr. Jana Brxová - tr. učiteľka III.LN, učiteľka pre primárne vzdelávanie, vedúca metodického združenia,
    Mgr. Ivan Fiala - tr. učiteľ VI.SB, učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie, koordinátor informatizácie,
    Mgr. Daša Homolová - tr. učiteľ V.FB, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Jana Hrianková - tr. učiteľka IX.NA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Barbora Chudobová - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Martin Isteník - učiteľ pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Zdena Isteníková - tr. učiteľka IV.VČ, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Martina Jalovičárová - tr. učiteľka VI.SA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, enviro koordinátor,
    Mgr. Janka Kaisová - tr. učiteľka VIII.EB, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Mária Krajčiová - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Zuzana Krňová - tr. učiteľka I.ŽB, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Renáta Kubroš - tr. učiteľka II.MO, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Monika Kuzmíková - tr. učiteľka I.DF, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Iveta Ligdayová - tr. učiteľka IV.CHR, učiteľka pre primárne vzdelávanie, koordinátor prevencie,
    Mgr. Iveta Pastorková - tr. učiteľka VII.SVA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, vedúca spoločenskovednej predmetovej komisie,
    Mgr. Bc. Ivana Paúrová - učiteľka pre primárne a nižšie stredné vzdelávanie, výchovný poradca,
    Ing. Marcel Prievozník - tr. učiteľ VII.SVB, učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie, vedúci predmetovej komisie CJ, webový administrátor,
    Mgr. Radoslava Salajová - tr. učiteľka III.JŽ, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    PaedDr. Miroslava Trippé - tr. učiteľka V.FA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Lenka Tvrdá - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, koordinátorka školského vzdelávacieho programu,

Zahraniční lektori
    Jonathan Hopkins
    Peter Sweeney
    Zane Mark Zenner
Súkromný školský klub detí (SŠKD)
    Mgr. Monika Bálintová - vedúca
    Mgr. Božena Brezovská
    Alžbeta Cesneková
    Mgr. Veronika Fujáková
    Mgr. Daša Matejková
    Mgr. Mária Súlovcová
    Róbert Štolfa

Súkromné centrum voľného času (SCVČ)
    Mgr. Jana Hrianková - vedúca

Súkromná školská jedáleň
    Mgr. Lenka Chyláková - vedúca
    Irena Šmáriková - hlavná kuchárka
    Gabriela Janigová - kuchárka
    Elena Kasáková - kuchárka
    Bc. Monika Krovinová - kuchárka
    Amália Majerová - kuchárka
    Janka Milová - kuchárka
    Božena Dubovická - pomocná kuchárka
    Gabriela Janigová - pomocná kuchárka
    Danka Masná - pomocná kuchárka

Vrátnička
    Agáta Hlinková



Grafické znázornenie aktuálne platnej organizačnej štruktúry môžete vidieť na tomto odkaze.





Online: 3 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník