Dnes je štvrtok 2. decembra 2021. Meniny: Bibiána
Informácia o zmene činnosti SŠKD   »»»      • • •   Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023   »»»   prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
 

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Informácia o zmene činnosti SŠKD

Vážení rodičia,
informujeme Vás, že činnosť školského klubu detí na našej škole bude od 1. decembra 2021 (stredy) vzhľadom k aktuálnym epidemiologickým opatreniam a nariadeniam MŠVVaŠ zmenená nasledovným spôsobom.

6,30 – 7,40 hod. – ranný školský klub – Vzhľadom ku zamedzeniu premiešavania skupín pôjde každý žiak do svojej kmeňovej triedy, kde sa bude môcť venovať individuálnej príprave pred vyučovaním. Dozor nad žiakmi budú vykonávať poverení vychovávatelia.

Činnosť poobedňajšieho školského klubu bude skrátená do 16,30 hod.

Za Vašu ústretovosť a porozumenie vopred ďakujeme.

vedenie školyZápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023, ktorý sa bude realizovať v apríli 2022.

Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu

Prihlásenie

Login
Heslo

Smart Kia Spirit 2017Projekt je realizovaný od septembra 2017 v rámci programu EGP Región vzdelávanie 2017 Nadáciou Kia Motors Slovakia, ktorý získala OZ Včielka pri Súkromnej ZŠ Žilina. Cieľom projektu je skvalitniť jazykové zručnosti a komunikačné kompetencie v anglickom jazyku a vybavenie školskej dielne.

V októbri našu školu navštívili zástupcovia z Nadácie Kia Motors Slovakia, ktorá v rámci grantového programu s názvom Smart Kia Spirit 2017 finančne podporila vytvorenie novej tabletovej učebne zameranej na skvalitnenie vyučovania anglického jazyka a modernizáciu školskej dielne. Každá inovácia prináša žiakom nové skúsenosti a zručnosti pri objavovaní nepoznaného. Ponúka nové príležitosti a možnosti osobného rastu. Úprimne ďakujeme Nadácii Kia Motors, ktorá podporuje rozvoj vzdelávania, inovatívne zmeny a svojou aktivitou vytvára lepší priestor pre spoločný život. Kolektív Súkromnej ZŠ, Oravská cesta 11, Žilina

Fotografie z návštevy delegácie spoločnosti KIA si môžete pozrieť v našej fotogalérii po kliknutí na ikonu.Online: 3 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník