Dnes je štvrtok 2. decembra 2021. Meniny: Bibiána
Informácia o zmene činnosti SŠKD   »»»      • • •   Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023   »»»   prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
 

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Informácia o zmene činnosti SŠKD

Vážení rodičia,
informujeme Vás, že činnosť školského klubu detí na našej škole bude od 1. decembra 2021 (stredy) vzhľadom k aktuálnym epidemiologickým opatreniam a nariadeniam MŠVVaŠ zmenená nasledovným spôsobom.

6,30 – 7,40 hod. – ranný školský klub – Vzhľadom ku zamedzeniu premiešavania skupín pôjde každý žiak do svojej kmeňovej triedy, kde sa bude môcť venovať individuálnej príprave pred vyučovaním. Dozor nad žiakmi budú vykonávať poverení vychovávatelia.

Činnosť poobedňajšieho školského klubu bude skrátená do 16,30 hod.

Za Vašu ústretovosť a porozumenie vopred ďakujeme.

vedenie školyZápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023, ktorý sa bude realizovať v apríli 2022.

Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu

Prihlásenie

Login
Heslo

EYE-conn (eTwinning projekt)s podtitulom (47,38 links 49,13)

Primárnym cieľom tohto projektu je predovšetkým dať žiakom možnosť spoznať nových kamarátov prostredníctvom angličtiny, spoznávať pritom nové technológie umožňujúce komunikáciu (offline, online) a tak pracovať na spoločných miniprojektoch.
National Heroes #2
apríl-máj 2015

Vyvrcholením nášho spoločného projektu bolo spracovanie informácií od našich kamarátov z Francúzska. Video od nich sme si vypočuli, pozreli a podľa toho pripravili videoprezentáciu v anglickom jazyku. Video si môžete pozrieť na tomto odkaze.

National Heroes
marec 2015

V rámci aktivity National Heroes sme predstavili našim kamarátom z Francúzska nášho národného hrdinu - Juraja Jánošíka. V krátkych videách sme rozprávali o jeho destve, činoch i smrti. Nezabudli sme ani na tradičné slovenské jedlo - halušky. Videá si môžete pozrieť na týchto odkazoch: Video #1 | Video #2.

eTwinning corner
október 2014

Prázdniny prešli ako voda, naši piataci, siedmaci, ôsmaci si odpočinuli a tešia sa na zaujímavé aktivity v rámci projektu EYE-conn s francúzskou školou College Rabelais. Našou úlohou pre október 2014 bolo vytvoriť eTwinning corner s fotkami a materiálmi, ktoré sme v rámci tohto projektu spracovali. Naši siedmaci v rámci krúžku Multimediálny II. pripravujú množstvo aktivít (videá, podcasty a pod.) a zhostili sa i výroby nástenky k aktuálnemu projektu Etwinning in the Daily Educational Activities a k tomuto projektu EYE-conn. Už sa veľmi tešíme na nové zážitky, kamarátov a predovšetkým na to, že budeme môcť používať anglický jazyk ako prostriedok na dorozumenie sa a hľadanie nových priateľov vo Francúzsku.

Online: 3 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník