Dnes je štvrtok 2. decembra 2021. Meniny: Bibiána
Informácia o zmene činnosti SŠKD   »»»      • • •   Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023   »»»   prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
 

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Informácia o zmene činnosti SŠKD

Vážení rodičia,
informujeme Vás, že činnosť školského klubu detí na našej škole bude od 1. decembra 2021 (stredy) vzhľadom k aktuálnym epidemiologickým opatreniam a nariadeniam MŠVVaŠ zmenená nasledovným spôsobom.

6,30 – 7,40 hod. – ranný školský klub – Vzhľadom ku zamedzeniu premiešavania skupín pôjde každý žiak do svojej kmeňovej triedy, kde sa bude môcť venovať individuálnej príprave pred vyučovaním. Dozor nad žiakmi budú vykonávať poverení vychovávatelia.

Činnosť poobedňajšieho školského klubu bude skrátená do 16,30 hod.

Za Vašu ústretovosť a porozumenie vopred ďakujeme.

vedenie školyZápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023, ktorý sa bude realizovať v apríli 2022.

Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu

Prihlásenie

Login
Heslo

Projekt Explore my city - my townHlavnou témou je poskytnúť základné informácie žiakom o ich meste - histórii, geografickom umiestnení, folklóre. Poznať dôležitých ľudí zo sveta politiky, kultúry, ktorí tvoria históriu mesta, krajiny. Projekt je zameraný aj na rozvoj vzdelávacích aktivít, zodpovedajúce veku detí a ich kognitívnych schopností.
Predstav sa - Introduce yourself
Naši žiaci spracovali krásne prezentácie, v ktorých vypísali údaje o sebe, o svojej a rodine a rôzne iné osobné informácie. Archív je k dispozícii na stiahnutie na tomto odkaze.
Naše mesto - Our town
V téme Naše mesto / Our town sme predstavili krásy nášho mesta, geografické údaje, stručné informácie, pamiatky, najkrajšie miesta. Pozornosť sme však nevenovali len mestu, ale aj okoliu (pohoria, rieky, jaskyne). Ako správni futbaloví fanúšikovia sme predstavili aj náš futbalový MŠK Žilina.
Videogaléria k projektu
Video na tému Svadba si môžete pozrieť na tomto odkaze. Video na tému Veľká noc si môžete pozrieť na tomto odkaze.
Online: 4 návštevníci © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník