Dnes je štvrtok 2. decembra 2021. Meniny: Bibiána
Informácia o zmene činnosti SŠKD   »»»      • • •   Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023   »»»   prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
 

School podcast

Podcast našich žiakov na rôzne témy. Viac o tomto projekte - prejsť

  Aktuality

Informácia o zmene činnosti SŠKD

Vážení rodičia,
informujeme Vás, že činnosť školského klubu detí na našej škole bude od 1. decembra 2021 (stredy) vzhľadom k aktuálnym epidemiologickým opatreniam a nariadeniam MŠVVaŠ zmenená nasledovným spôsobom.

6,30 – 7,40 hod. – ranný školský klub – Vzhľadom ku zamedzeniu premiešavania skupín pôjde každý žiak do svojej kmeňovej triedy, kde sa bude môcť venovať individuálnej príprave pred vyučovaním. Dozor nad žiakmi budú vykonávať poverení vychovávatelia.

Činnosť poobedňajšieho školského klubu bude skrátená do 16,30 hod.

Za Vašu ústretovosť a porozumenie vopred ďakujeme.

vedenie školyZápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023, ktorý sa bude realizovať v apríli 2022.

Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu

Prihlásenie

Login
Heslo

E.V.E. - English Video Exchange (projekt s Japonskom)projekt realizovaný s japonskou školou v Tokiu, Seitoku. Témou je výmena mailovej komunikácie medzi žiakmi našej školy s rovesníkmi z Japonska na rôzne témy. Hlavnou náplňou je však tvorba videí o rodnom meste, Slovensku, škole, voľnom čase a všetkého zo života mladého človeka. Do projektu sa postupne zapájajú rôzne školy z celého sveta a my veríme, že naši deviataci potvrdia vysokú úroveň jazykových zručností.
... ako vyzerá naša spolupráca v rámci projektu
Food - How do we eat? - Fotogaléria

Ďalším z projektu bolo rozprávanie o stravovaní sa ľudí na Slovensku. Pozornosť sme venovali stravovacím návykom, miestam, kde sa chodíme najesť alebo nakupovať potraviny. Takisto i tomu, čo vlastne jedávame. Nezabudli sme ani na tradičné jedlá Slovákov. Video na tému Food si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Natáčanie videa o Žiline (19. september 2013)

Dnes sme sa vydali do mesta, aby sme začali pracovať na filmovom projekte, v ktorom stručne predstavíme mesto Žilina, jeho históriu, geografické údaje, osobnosti, ale spomenieme i niečo zo školy a zo života žiaka našej školy. Úvodné video si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Výmena e-mailovej komunikácie (25. september 2013)

Spoznávanie patrí do života každého človeka, či je to osobné alebo neosobné stretnutie. V súčasnej dobe je in četovanie alebo offline komunikácia. Prostredníctvom servera ePals sa naši žiaci spoznávali s kamarátmi z Japonska. Niektorí chalani si vybrali dievčatá... Uvidíme, čo z internetového kamarátstva vznikne :)

Online: 5 návštevníkov © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník