Dnes je streda 19. septembra 2018. Meniny: Konštantín
Zápis žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020 - 5. - 6. apríl 2019 - telefonicky +421 41 568 3006 alebo prostredníctvom elektronickej prihlášky - www.prvacik.eu.   • • •    Možnosť zápisu žiakov do našej školy je počas celého školského roka. Kontaktujte nás na tejto adrese.
  Aktuality

Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020

Vážení rodičia, priatelia školy, návštevníci našej stránky,
blíži sa obdobie, kedy sa začínate rozhodovať o vzdelávaní Vášho budúceho prváčika. Naša škola organizuje zápis do 1. ročníka pre školský rok 2019/2020 v dňoch 5. - 6. apríla 2019. Náhradný termín - 25. apríl 2019. Z tohto dôvodu Vám ponúkame možnosť prihlásiť Vaše dieťa

  • prostredníctvom elektronickej prihlášky na internetovej stránke www.prvacik.eu
  • telefonicky na čísle +421 41 568 3006 

Po odoslaní elektronickej prihlášky Vám budú e-mailom zaslané potvrdzujúce informácie o prihláške. Zároveň Vás srdečne pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý organizujeme pravidelne počas školského roka. Tu môžete získať informácie o štúdiu a zoznámiť sa s moderným prostredím našej školy.



Prihlásenie

Login
Heslo

Tím školy



Rada školy
    Mgr. Karin Hoffmanová - predsedníčka rady
    Mgr. Jana Hrianková - podpredsedníčka rady
    Mgr. Elena Adamíková
    Ing. Tibor Baranec
    Mgr. Monika Bálintová
    Mgr. Zdena Isteníková
    Monika Bullová - zapisovateľka
    Ing. Michaela Chlebecová
    Tibor Krutil
    Mgr. Iveta Ligdayová
    Ing. Júlia Sibylová

    Mail Rady školy pri SZŠ Napíšte pripomienky Rade školy

Zriaďovateľka školy
    Mgr. Zuzana Oleárová

Poverená výkonom funkcie riaditeľky školy
    Mgr. Lenka Brodňanová

Zástupcovia riaditeľky školy
    Mgr. Martin Isteník - zástupca pre primárne vzdelávanie, koordinátor školského vzdelávacieho programu
    Mgr. Lenka Tvrdá - zástupkyňa pre nižšie stredné vzdelávanie, koordinátorka školského vzdelávacieho programu

Ekonómka
    Ing. Júlia Sibylová

Výchovný poradca
    Mgr. Bc. Ivana Paúrová

Školský psychológ
    Mgr. Veronika Fujáková

Špeciálny pedagóg
    Mgr. Oľga Jáni

Asistentka riaditeľky
    Monika Bullová

Pedagogický zbor
    Mgr. Elena Adamíková - tr. učiteľka II.MR, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. et Mgr. Lucia Albedinská - tr. učiteľka VIII.EA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, vedúca predmetovej komisie PVP,
    Mgr. Lenka Brodňanová - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    PaedDr. Jana Brxová - tr. učiteľka III.LN, učiteľka pre primárne vzdelávanie, vedúca metodického združenia,
    Mgr. Ivan Fiala - tr. učiteľ VI.SB, učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie, koordinátor informatizácie,
    Mgr. Daša Homolová - tr. učiteľ V.FB, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Jana Hrianková - tr. učiteľka IX.NA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Barbora Chudobová - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Martin Isteník - učiteľ pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Zdena Isteníková - tr. učiteľka IV.VČ, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Martina Jalovičárová - tr. učiteľka VI.SA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, enviro koordinátor,
    Mgr. Janka Kaisová - tr. učiteľka VIII.EB, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Mária Krajčiová - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Zuzana Krňová - tr. učiteľka I.ŽB, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Renáta Kubroš - tr. učiteľka II.MO, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Monika Kuzmíková - tr. učiteľka I.DF, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    Mgr. Iveta Ligdayová - tr. učiteľka IV.CHR, učiteľka pre primárne vzdelávanie, koordinátor prevencie,
    Mgr. Iveta Pastorková - tr. učiteľka VII.SVA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, vedúca spoločenskovednej predmetovej komisie,
    Mgr. Bc. Ivana Paúrová - učiteľka pre primárne a nižšie stredné vzdelávanie, výchovný a kariérový poradca,
    Ing. Marcel Prievozník - tr. učiteľ VII.SVB, učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie, vedúci predmetovej komisie CJ, webový administrátor,
    Mgr. Radoslava Salajová - tr. učiteľka III.JŽ, učiteľka pre primárne vzdelávanie,
    PaedDr. Miroslava Trippé - tr. učiteľka V.FA, učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie,
    Mgr. Lenka Tvrdá - učiteľka pre nižšie stredné vzdelávanie, koordinátorka školského vzdelávacieho programu,
    Mgr. Marta Vengrická - učiteľka pre primárne vzdelávanie,

Zahraniční lektori
    Jonathan Hopkins
    Peter Sweeney
    Zane Mark Zenner
Súkromný školský klub detí (SŠKD)
    Mgr. Monika Bálintová - vedúca
    Mgr. Božena Brezovská
    Alžbeta Cesneková
    Mgr. Veronika Fujáková
    Mgr. Daša Matejková
    Mgr. Mária Súlovcová
    Róbert Štolfa

Súkromné centrum voľného času (SCVČ)
    Mgr. Jana Hrianková - vedúca

Súkromná školská jedáleň
    Mgr. Lenka Chyláková - vedúca
    Irena Šmáriková - hlavná kuchárka
    Janka Milová - kuchárka
    Elena Kasáková - kuchárka
    Marta Krišková - kuchárka
    Bc. Monika Krovinová - kuchárka
    Božena Dubovická - pomocná kuchárka
    Irena Jendrisková - pomocná kuchárka
    Andrea Mihalová - pomocná kuchárka

Vrátnička
    Agáta Hlinková



Grafické znázornenie aktuálne platnej organizačnej štruktúry môžete vidieť na tomto odkaze.





Online: 5 návštevníkov © Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
design: Ing. Marcel Prievozník